https://instagram.fevn1-1.fna.fbcdn.net/vp/561602d10bf5d994254afc7248ae7835/5D4D423F/t51.2885-15/sh0.08/e35/s640x640/53395129_2258874717503689_4713108356420791249_n.jpg?_nc_ht=instagram.fevn1-1.fna.fbcdn.net

نمیدانم چندثانیه.دقیقه.ساعتوسال گذشته وتو داری اینو میخونی:)

نمیخوام برای تو یعنی خودم آرزوی طولانی بودن عمرت را بکنم آرزو میکنم  هرچند ساله که هستی بازهم عشق ورزیدن را یادت باشد امیدوارم هنوز از بو کردن کتاب های نو و دیدن لبخند خانواده و عزیزانت خوشحال شوی

امیدوارم وقتی ناامیدبودی از تمام زندگی از آدم ها وبدی ها بازهم وجودت پر شود از بوی قرمه سبزی که مادرت با عشق برایت می پخت و با لبخند اشکانت را پاک کنی

همه ی این هارا برایت آرزو مندم و فریاد میزنم آنقدر فریاد می زنم این ها را تابه گوش مرغ آمین برسد و تمام وجودش را پر کند

پی نوشت یک:این نامه ای که من برای خود آینده ام نوشتم  :)خوبه که همه ما این کار رو بکنیم تا بفهمیم چقدر قوی تر شدیم :) من یک سال پیش برای خودم یک نامه  نوشته بودم البته کمی انگیزشی بود و گویای احوال اون زمان بود.

نامه ی یک سال پیش:)

تو چاقی /توبدرد نخوری/جوش جوشی/صدات خیلی زشته./توهیچوقت ادم موفقی نمی شی.

همه ی اینا حرفایی بودن که تابحال از ادمایی شنیده بودم که همیشه ادعای این رو داشتن که نباید قلب کسی رو با حرف شد.و اونارو از روی ظاهر قضاوت کرد اینقدر این حرفا ادامه داشت  و من هر روز بیشتر از خودم متنفر میشدم و شده بودم یک آدمی که از ترس قضاوت شدن جرات اینکه بره بیرون و وارد اجتماع بشه رو  نداشت اونقدر از خودم متنفر شده بودم که یه ماژیک برداشتم و تمام عکسایی که توشون بودم رو خط خطی کردماما بعد یه چیزی رو فهمیدممن به نحو خودم فوق العاده ام:)و فقط  تحت تاثیر حرف کسایی که از من بدشون میومد قرار گرفتم من یگانه ی خودم بودم:)کسی که همه به عنوان یه آدمی که همیشه لبخند میزنه ومحبت میکنه میشناختنش :)من اونی نبودم که اونا میگفتن.و فهمیدن اینو مدیون کسایی بودم که از ته قلبم دوستشون داشتم.از اون روز خودم نه تنها برای خودم بلکه برای همه زیبا شدم و همه صدامو دوست داشتن از اون روز به بعد وزنم کمو کمتر شد هنوزم کمی اضافه وزن دارم با تفاوت اینکه خودمو دوست دارم  و هر روز دارم بیشتر پیشرفت میکنم

و تنها رازش این بود که کمی از آن محبتی که به دیگران تقدیم میکردم  را با خودم تقسیم کردم .کسی که خودش را دوست نداشته باشد برای دیگران دوست داشتنی نیست

امیدوارم وقتی این متن را برای باری دیگر میخوانم کلی تغییر کرده باشم:)وخودم رابیشتر دوست داشته باشم

این نامه را در روز تولدم به خودم تقدیم میکنم 97/4/13

پی نوشت دو:)

شماهم اگه میخواید یک نامه برای خودتون بنویسید و لینکش رو برای من بفرستید تابه اشتراک بزارم.:)

و من و کلماتی که متهم اند به حبس ابد......

این منم همان کسی که با دلایل کوچک خوش است:)

شاید تو ان زیباترین دروغی که من به قلبم می گویم...

رو ,یک ,روز ,نامه ,دوست ,ی ,که از ,بودم که ,و تمام ,سال پیش ,که همه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیا از درون یک حباب یونیت و صندلی دندانپزشکی فرشید دنتال راهنمای سفر و گردشگری - طبیعت گردی- جاذبه های گردشگری و توریستی آسان درآمد سیویل کد کلینیک کاشت مو حضرت باران نوین سازان برتر خرید درب ضد سرقت و درب چوبی fdf